Come and try yourself!

Vacancies

We are interested in hiring professionals and will consider each candidate. Send us your CV to personal@mgt.ee or call +372 631 9630.

Current vacancies ()
Raamatupidaja
Tallinn, Estonia

Töö kirjeldus:

Ootame oma meeskonda kogemus raamatupidajat, kes on oma valdkonnas kätt harjutanud mitte vähemalt 2 aastat.

  • Dokumentide sisestamine;
  • Müügiarvete koostamine;
  • Palgaarvestus;
  • Pangatehingute kajastamine, pangamaksete eksportimine;
  • Deklaratsioonide ja aruannete koostamine;
  • Statistikaaruannete esitamine;
  • Aastaaruande koostamine, koostöö audiitoriga;
  • Oma tööpäeva korraldamine, sh kirjavahetus ja telefonivestlused klientide, tarnijate ja kolleegidega.

Ootused kandidaadile:

  • Töökogemus raamatupidajana ja erialane kõrgharidus (ka omandamisel);
  • Orienteerud raamatupidamisalastes ja maksualastes õigusaktides;
  • Keeled: eesti keele oskus (B2), inglise keel (tuleb kasuks), vene keel B2-C1;
  • Raamatupidamistarkvarana kasutame „Eeva“ ja „1C“ 7.7 raamatupidamis-programme;
  • Pead töös oluliseks korrektsust ja tähtaegadest kinni pidamist.

Ettevõtte pakub:

  • Kaasaegsed töötingimused;
  • Töögraafik: esmaspäevast reedeni 8:00 - 16:45;
  • Brutopalk: 1600 - 2000 €/kuus;
  • Ametiauto;
  • Head kolleegid.
Personalispetsialist

  • Töötaja isikutoimiku moodustamine ja pidamine;
  • Töötada töölepingu ja lepinguga;
  • Personali otsing ja valik. Kandidaatide esialgne analüüs ja valik vestlustele;
  • Korralduste ja käskkirjade koostamine;
  • Ajakavade ja tunnitabelite koostamine ja pidamine;
  • Töötajate töölevõtmise ja vallandamise registreerimine;
  • Sissejuhatav koolitus.

  • Kõrg- või eriharidus;
  • Töökogemus personali- või personalivaldkonnaga seotud ettevõttes;
  • Eelistatud on juriidiline haridus või töökogemus advokaadibüroos. Võimalus kiireks karjääriredelil tõusmiseks;
  • Eesti ja vene keele oskus vähemalt B2 kategooria;
  • Arvuti kasutamine ja org. tehnikat;
  • Täpsus;
  • Viide eelmisest töökohast.

  • Ettevõte tasub tööandja nõutud töötajate koolituse kulud;
  • Büroo on varustatud kaasaegse arvuti ja kontoritehnikaga;
  • Autole individuaalne parkimiskoht;
  • Tööpäev: 08:00 - 16:45. E-R;
  • Brutopalk: 1600 - 1800 €/kuus.
Didn't find a suitable vacancy for you? Send us your CV in any case! Send your CV