Come and try yourself!

Vacancies

We are interested in hiring professionals and will consider each candidate. Send us your CV to personal@mgt.ee or call +372 6 119 185.

Current vacancies ()
Pearaamatupidaja
Maardu, Estonia

Töö kirjeldus:

  • Raamatupidamise korraldamine ja pidamine;
  • Arvete ettevalmistamine/kontrollimine ja sisestamine;
  • Palgaarvestus;
  • Pangatehingute teostamine;
  • Finantsaruandluse koostamine ettevõtte juhtkonnale;
  • Aastaaruannete koostamine;
  • Audiitori kontrolli läbimine;
  • Tulude ja kulude plaani koostamine;
  • Maksuaruannete ettevalmistamine;
  • Koostöö maksuasutustega;
  • Finantsaruannete vastavuse tagamine seaduslikele nõuetele;
  • Statistiliste aruannete koostamine ja esitamine.

Ootused kandidaadile:

  • Kõrgharidus erialal;
  • Vähemalt 5-aastane töökogemus pearaamatupidajana;
  • Teadmised raamatupidamis- ja maksuseadustikust;
  • Keelteoskus: eesti keel (B2 tase), vene keel;
  • Oskus kasutada programme: Merit;
  • Täpsus ja tähelepanelikkus detailide suhtes.

Ettevõte pakub:

  • Oma tööruum;
  • Parkimiskoht;
  • Tööaeg: Esmaspäevast reedeni kell 10:00-15:30;
  • Kvalifikatsiooni tõstmine seoses seaduste muudatustega;
  • Töökoht Muuga Sadamas.
Elektrik

  • Ümberlaadimismasinate ja elektrivõrkude tehnohooldus ja remonditööd graafiku alusel;
  • Teostab kvaliteetselt masinate elektriseadmete, abiseadmete ja elektrivõrkude tehnohoolduse ja remonditöid;
  • Oskab töötada tehnilise dokumentatsiooniga.

  • Erialane haridus.

  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi;
  • Asjatundjate meeskonda;
  • Pikaajalist töösuhet stabiilses ettevõttes;
  • Kõrgel hooajal (august - september) töötamine graafiku alusel, sh ka öövahetused
    Oktoober - juuli - tavaline töönädal: Esmaspäev- Reede 8:00 - 16:45;
  • Töötasu (bruto): 900 - 1400 EUR.
Arvestustehnik

  • Andmete programmi sisestamine (töö arvutiga).

  • Põhiharidus haridus;
  • Arvutioskus: kesktase.

  • Stabiilset ja rahulikku töökohta;
  • Sõbralikku, toetavat meeskonda;
  • Suhtluskeeleks ettevõttes on vene keel;
    Oktoober - juuli - tavaline töönädal: Esmaspäev- Reede 10:00 - 15:30;
  • Töötasu (bruto): kuni 1000 EUR.
Didn't find a suitable vacancy for you? Send us your CV in any case! Send your CV